Szkoła Nauki Jazdy która da Ci gwarancję !

Prawo jazdy Bochnia – kategoria B

Podstawowe informacje o wpisie:

Prawo jazdy w dzisiejszych czasach to zdecydowanie jedeno z najpotrzebniejszych uprawnień, dlatego nie warto zwlekać i jak najszybciej przystąpić do kursu. Jednak zanim rozpoczniesz szkolenie warto poznać kilka podstawowych informacji, które pomogą Ci wybrać najlepszy ośrodek szkolenia kierowców, który profesjonalnie przygotuje Cię do roli kierowcy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zdobyć prawo jazdy w Bochni zapraszamy do naszego artykułu 

Nauka jazdy Bochnia – wszystkie formalności załatwimy za Ciebie

Pierwszą podstawową rzeczą jaką musisz zrobić przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy, jest uzyskanie Numeru PKK czyli Profilu Kierowcy. Wiąże się to z kilkoma kwestiami urzędniczymi, na które mało kto ma czas. Dlatego w naszym ośrodku wszystkie sprawy związane z dokumentacją załatwimy za Ciebie. 

Jak wygląda uzyskanie numeru PKK?

Profil kierowcy można wyrobić w Starostwie Powiatowym w Bochni w Wydziale Komunikacji i Transportu, będą do tego potrzebne następujące dokumenty:

  • wypełniony wniosek o wydanie numeru pkk
  • badania lekarskie
  • oświadczenie RODO
  • aktualne zdjęcie do dokumentu o wymiarze 3,5 cm x 4,5 cm
  • dokument tożsamości 
  • pisemna zgoda rodzica lub opiekuna, jeżeli osoba nie ukończyła 18 lat

Prawo jazdy Bochnia – najszybszy kurs w Bochni  

Każdy kursant rozpoczynający szkolenie, chciałby zrobić je jak najszybciej…u nas to możliwe! Obowiązkową część teoretyczną wykonujemy w jeden tydzień. Zaskoczony? Jako jedyny ośrodek szkoleniowy w Bochni oferujemy 6 dniowe wykłady, po których od razu możesz przystąpić do części praktycznej. Tego rodzaju forma nauczania to nie tylko oszczędność czasu, ale jedna z najbardziej efektywnych metod nauczania. Brak długich przerw w nauce gwarantuje solidną dawkę wiedzy, która z wykładu na wykład jest coraz bardziej usystematyzowana. W związku z tym rozpoczynając jazdy, doskonale będziesz pamiętał wszystko czego nauczyłeś się na wykładach.

Nowe i sprawne samochody 

Podczas wyboru ośrodka szkoleniowego, musisz zwrócić uwagę na to w jakim stanie są pojazdy na których odbywać się będzie nauka jazdy. Dlaczego? Pierwszym i najważniejszym powodem jest Twoje bezpieczeństwo – które zagwarantują Ci tylko sprawne, regularnie serwisowane pojazdy. Po drugie stan pojazdu ma także ogromny wpływ na jakość i komfort jazdy. Pierwsze kroki na drodze niekiedy bywają stresujące, dlatego nie warto dokładać sobie nerwów ciągle psującym się, nie współpracującym samochodem. W Auto-Lex Bochnia stan techniczny naszych pojazdów jest zawsze na pierwszym  miejscu. Posiadamy nowe, czyste i zadbane samochody, które regularnie przechodzą przeglądy i serwisy mechaniczne. 

Miła i pomocna kadra instruktorska

Jak wiadomo połowa sukcesu podczas nauki jazdy zależy od dobrego wykładowcy i instruktora jazdy. Co więc cechuje dobrego nauczyciela? Przede wszystkim długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, wiedza i cierpliwość. Nasza kadra szkoleniowa posiada wszystkie te cechy. Co więcej nasi instruktorzy są otwarci, mili i pomocni. Służą swoją dobrą radą przez cały czas, nie tylko podczas trwania kursu. Główną myślą naszej firmy jest dobro kursantów, dlatego wybierając OSK Auto-Lex Bochnia poczujesz się jak w rodzinie. Zadbamy o to abyś czuł się z nami jak najlepiej, a Twój egzamin był zdany za pierwszym razem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więce o naszym środku zapraszamy do zakładki Dlaczego my?

Zachęcamy także do sprawdzenia aktualnych terminów kursów.